13
پنج شنبه, جون
پنجشنبه 24 خرداد 1403 Thursday 13 June 2024 6 ذی‌الحجه 1445

رئیس یوفا: مسابقات فوتبال به زودی با جذابیت گذشته و در حضور تماشاگران برگزار می‌شود

خبرهای گوناگون

الکساندر چفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا)، روز چهارشنبه اعلام کرد که با وجود بی‌نظمی‌های رخ داده به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسابقات فوتبال به زودی و همچون گذشته با حضور پرشور تماشاگران از سرگرفته می‌شود.

 آقای چفرین به نشریه گاردین گفت که معتقد به ماندگاری دائمی ویروس کرونا نیست و بر خلاف دیدگاه‌های «آخرالزمانی» اطمینان دارد که نگرانی از وقوع موج دوم و سوم یا حتی موج پنجم شیوع این ویروس واقع‌بینانه نیست.

او تاکید کرد که جنگ اول و دوم جهانی نتوانستند فوتبال را برای همیشه تعطیل کنند و یا تاثیر ماندگاری بر آن بگذارند پس باید مطمئن بود که مسابقه‌های فوتبال به زودی با همان روال قدیمی و جذاب، در حضور طرفداران پرشمار آن از سر گرفته ‌شود.

رقابت‌های باشگاه‌های کشورهای اروپایی و نیز مسابقات لیگ‌های این قاره‌ از اواسط ماه مارس گذشته به دلیل مقابله با شیوع شتابان ویروس کرونا متوقف شد و برگزاری مسابقات جام ملتهای اروپا موسوم به یورو ۲۰۲۰ که قرار بود طی ماه‌های ژوئن و ژوئیه سال جاری همزمان در دوازده کشور مختلف برگزار شود، به تابستان سال آینده میلادی موکول خواهد شد.

با این حال، همزمان با کاهش سطح محدودیت‌های عمومی در بسیاری از کشورهای اروپا، مسابقات لیگ آلمان، بوندس لیگا، هفته گذشته و بدون حضور تماشاگر برگزار شد و برخی از باشگاه‌های اروپایی نیز تمرینات منظم خود را با پیش فرض برگزاری رقابت‌های بدون تماشاگر آغاز کردند.

در چنین شرایطی، وعده روز چهارشنبه رئیس اتحادیه فوتبال اروپا امیدواری‌ها را نسبت به برگزاری پرهیجان رقابت‌های فوتبال افزایش داد.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
Rate this post:
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

آخرین اخبار

با آبونمان در خبرنامه رایگان میگن نیوز از آخرین پیشبردها در تارنما با خبر شوید